Абонентське обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування все швидше набирає обертів. За статистикою вже понад 25% підприємств вважає за краще замовляти послуги аудиторів, бухгалтерів, податкових фахівців, системних адміністраторів і, звичайно ж, юристів, замість того, щоб утримувати їх у власному штаті.

Вигода абонентського юридичного обслуговування

Такий підхід до ведення бізнесу дозволяє істотно заощадити буквально на всьому: на оренді приміщень, в яких розташовуються дані співробітники, на обладнанні їх робочих місць, на програмному забезпеченні, канцелярії та інших робочих приладді. Додайте до цього економію на відпускних, лікарняних і … оплаті тих днів, коли вся ця орава дружно просиджувала штани в зв’язку з відсутністю роботи. Економія може становити від декількох десятків до декількох сотень тисяч гривень.

Тож не дивно, що бізнесмени один за одним відмовляються утримувати штат непотрібних більшу частину часу співробітників і переходять на абонентське обслуговування. Єдині, хто поки ще живе в Країні Рад – це українські установи, які віддають перевагу по-старому витрачати бюджетні кошти найбільш нераціональним способом.

юридичний аутсорсинг

Найкращий терапевт ніколи не зможе якісно провести операцію, а краще хірурга все ж не варто братися за шприц з анестезією. Та ж логіка стосується і юристів: не варто юристу по трудовому праву довіряти податкові питання, а фахівця з податкового права довіряти питання в сфері авторських прав, адже одна людина фізично не здатний якісно освоїти всі сфери і вчасно реагувати на всі зміни законодавства, які відбуваються постійно .

Що в підсумку? Бізнесмену доводиться або утримувати цілий штат вузькоспеціалізованих юристів, кожен з яких забезпечить гідний результат у питаннях своєї спеціалізації.

Юридичний аутсортинг дозволяє вирішити цю проблему відразу і комплексно: якщо потрібно вирішити трудовий спір, компанія, що здійснює абонентське юридичне обслуговування підприємства, передає справу своїм штатним експерту по трудових спорах; якщо провести реєстрацію «дочки» або ліквідувати підприємство – справа потрапляє до експерта з реєстрації / ліквідації підприємств; якщо стягнути заборгованість і штрафи з контрагента – експерту по стягненню.
Таким чином, бізнесмену більше не потрібно оплачувати цілий юридичний відділ, а результат роботи вузькоспеціалізованого експерта перевершує очікування.

Абонентське юридичне обслуговування від юридичної компанії «Макміллан»

Підкреслимо вигоди, які ви отримаєте, замовивши абонентське обслуговування в нашій компанії:

  • Якщо хтось із наших фахівців захворів, то в строю завжди є інший. Якщо хтось спить, то інший не спить. Якщо хтось у відпустці, то інший на роботі. Якщо хтось пішов в декрет, то інший з нього вийшов. Це означає, що в будь-який час доби ми готові забезпечити рішення ваших проблем. Ви вирішили укласти договір о 3 годині ночі? – не проблема.
  • Не платите в бюджет держави податок, яким обкладається зарплата штатного юриста. Ви не сплачуєте лікарняні та відпускні. Ви не сплачуєте просіженное без діла час. Ви не орендуєте зайву кімнату для юриста, чи не обладнаєте його місце, не купуєте ліцензійне програмне забезпечення. Ви економите кілька тисяч щомісяця.
  • Штатний юрист на підприємстві навряд чи надто дорожить своєю репутацією. Вигнули з одного підприємства – завжди можна знайти місце в іншому, в крайньому випадку влаштуватися в державну структуру. Наша компанія ризикує своєю репутацією, якось заплямувавши яку, вона втратить і реальних і потенційних клієнтів. Тому абонентське обслуговування довіряється лише найвідповідальнішим професіоналам.
  • Якщо дана замітка не переконала вас перейти на абонентське обслуговування та довірити обслуговування свого підприємства юридичної компанії, вислухайте думку своїх колег по бізнесу, які вже здійснили цей перехід. Головне, не питайте про це не конкурентів: конкуренти точно порекомендують продовжувати брати приклад дрімучих державних структур, які програють суперечки з будь-яких питань трохи рідше, ніж завжди.