Адвокат по ДТП

Автоюрист, адвокат по ДТП

Навряд чи можна знайти водія, якому б протягом тривалого терміну водіння вдалося б жодного разу не стати учасником ДТП. Навіть самі зразкові водії, які місяцями студіювали ПДР і чесним чином здали іспити, стають їх учасниками просто тому, що хтось отримав права, жодного разу не бачивши ці самі ПДР і навіть не знає, що ця абревіатура означає.
Тому, перш, ніж сісти за кермо, слід переконатися, що під рукою є номер телефону адвоката по ДТП. У разі ДТП, перебуваючи в стані стресу, може бути складно миттєво зорієнтуватися і адекватно оцінити обстановку.

Що робити якщо сталося ДТП?

Крихітна подряпина – це теж ДТП і воно повинно бути зафіксовано належним чином відповідно до законодавства України. Результатом такої фіксації є довідка про те, що дорожньо-транспортна пригода було зафіксовано. У довідці зазначаються всі подробиці аварії, що відбулася, тому важливо переконатися, що в ній все викладено вірно. Ця довідка знадобиться вам для звернення в страхову компанію за отриманням страховки.
Якщо ви прочитали попередній абзац і зрозуміти, про що йде мова, настійно рекомендуємо перевірити, записаний у вас телефон хоча б одного адвоката по ДТП.

Якщо зіткнення все-таки відбулося, то повернути час назад, звичайно ж, не вдасться, але от вплинути на подальший результат справи цілком можливо. І тут все залежить від ваших дій в перші хвилини.
Слід запам’ятати раз і назавжди: якщо сталося ДТП слід негайно зупинити свою машину, навіть якщо вона перегородила всю автостраду, і ні за яких умов не погоджуватися її перемістити на узбіччя. Після цього слід негайно викликати на місце події адвоката.
До його прибуття найкраще залишатися в своїй машині і уникати будь-яких коментарів і заяв. Будь-які ваші слова або дії можуть бути записані і згодом використані проти вас. Тому щоб не погіршити ситуацію, чекайте правозахисника в повному мовчанні.

Чого не слід робити при аварії?

Звичайно ж, в разі ДТП за жодних обставин не слід відмовлятися від виклику поліцейських і страхових агентів. Погодитися вирішити питання на місці – це вірний шлях залишитися в усьому винуватим і всім належним.
Навіть якщо вам здається, що вся вина лежить на вас, в реальності все може бути інакше. Хоча в даний час вже дуже багато водіїв користуються відеореєстраторами, чим створюють «незручності» шахраям при організації автоподстав, кількість самих автоподстав систематично зростає, а арсенал вистав все розширюється.
Мами з колясками, афганці на візках, інсультні бабульки, 100-річні ветерани, лисі діти, бідні шахтарі, одноногі священики … все це перемішується в випадковому порядку (лисі бабульки на візках з одноногий матерями інсультних священиків-афганців зі 100-річними касками шахтарів в руках) і видається приголомшеному водієві паралельно з вимогою негайно компенсувати шкоду на місці або піддатися всіх мислимих і немислимих видів відповідальності, включаючи прокляття вуду.
Тому навіть якщо вас оточує натовп свідків і все як один стверджують, що ви мчали зі швидкістю 200 км / год по зустрічній смузі на червоне світло, дотримуйтесь одному простому правила: «Спершу зателефонувати адвокату по ДТП, і лише потім приймати рішення».

Чим саме допоможе адвокат по ДТП?

  • Для початку він надасть моральну підтримку, виведе з стану стресу, поверне здатність раціонально мислити.
  • Оцінить обстановку, що склалася, проконсультує щодо подальших дій.
  • Проконтролює правильність складання протоколу та схеми ДТП. У разі необхідності оскаржить дії співробітників дорожньої поліції. І це особливо важливо, оскільки саме ці документи стануть базою для всієї справи і будь-які недоліки можуть стати причиною неприємних наслідків.
  • Організовує при необхідності паралельне розслідування, що включає збір доказів, пошук свідків, проведення незалежних експертиз, аналіз даних і т.д. У гіршому випадку це допоможе істотно пом’якшити вашу провину і зменшити витрати, а в кращому – взагалі визнати потерпілим.
  • Зробить комплекс заходів щодо стягнення страхових виплат. Цей момент є одним з найскладніших, оскільки обіцянки виплатити все і відразу бувають лише в яскравій рекламі. В реальності отримати від страхової компанії компенсацію вкрай складно, адже її інтереси також представляють цілі відділи адвокатів, чиє завдання полягає в мінімізації витрат за страховими випадками.
  • Підготує всі необхідні процесуальні документи для судового розгляду і подасть їх.
  • Детально проконсультує вас щодо поведінки в суді або ж самостійно виступить в якості вашого представника.
  • Візьме участь на етапі виконання судового рішення. Як вже зазначалося в інших статтях, державна виконавча служба занадто неповоротка і без належної уваги до ходу справи рішення може залишитися невиконаним зовсім. Тому участь адвоката по ДТП на цьому етапі часто необхідно.

Таким чином можна підсумувати, що яка б неприємність не відбулася на дорозі, єдиний, хто зможе встати на варту інтересів клієнта – це адвокат по ДТП. Якщо ви вже записали телефон юридичної компанії «Макміллан» – можете їздити спокійно і бути впевненими, що в разі непередбаченої ситуації її співробітники без зволікань відреагують на виклик. Це завжди дозволить максимально знизити витрати, якщо вина дійсно ваша або ж домогтися найбільшої компенсації матеріальної та моральної шкоди якщо винувато інша особа.