АДВОКАТ ПО ГОСПОДАРСЬКИМ СУПЕРЕЧКАМ

Адвокатом у господарських спорах називають експертапо вирішення спорів, що стосуються фінансових питань, між юр. особами або юридичною особою і державним органом. Основним його завданням є надання допомоги в задоволенні фінансових претензій клієнта до контрагента або зведення до мінімуму фінансових втрат при наявності претензій у контрагента
Причин фінансових суперечок може бути безліч, проте основними з них є:

невиплата коштів за договором купівлі-продажу;
відмова визнавати завдані збитки і виплачувати компенсацію;
порушені умови контракту з постачання сировинних ресурсів або готової продукції, які заподіяли фінансовий збиток;
незаконність операції.

Зрозуміло, перераховане – це лише невелика дещиця можливих причин виникнення спору. Існує маса інших питань, які входять в компетенцію адвоката у господарських справах, наприклад, питання, пов’язані з нерухомістю.

Основні завдання

Розбіжності в подавляющемколічествехозяйственних справ вигідно вирішувати безпосередньо в досудовому порядку.
Однак це можливо лише при наявності грамотної допомоги юрисконсульта, в чиї завдання входить:

проаналізувати пов’язані зі справою матеріали і скласти письмову або усну висновок;
провести переговори з контрагентом в пошуках оптимальних шляхів досягнення консенсусу.

Якщо в рамках переговорного процесу консенсус не був знайдений, то адвокат у господарських справах формує найбільш прийнятну правову позицію, становить всі необхідні процесуальні документи і направляє їх до суду, після чого виступає в якості представника свого клієнта, захищаючи його інтереси при розгляді справи.

Вигоди від завчасної юридичної консультації

Навряд чи можна знайти такого бізнесмена, у якого б ніколи не виникав спір з будь-ким з партнерів і контрагентів. Однак бізнесмени, яким вдалося успішно відстояти свої інтереси – не рідкість. В їх число входять ті, хто завчасно потурбувався про можливі ризики і вважав за краще довірити складання або перевірку контракту досвідченому адвокату у господарських справах.

Пожежа набагато простіше попередити, ніж загасити – говорить народна мудрість. Той же принцип працює і в юриспруденції: набагато простіше, швидше і дешевше найняти експерта в господарської області для складання або перевірки контракту, ніж згодом судитися роками, несучи судові витрати.

Якщо ви плануєте укласти угоду, зверніться в юридичну компанію «Macmillan» в м.Київ та наші експерти допоможуть скласти коректний з юридичної точки зору контракт. Це дозволить вам ефективно захиститися в разі виникнення непередбаченої ситуації або в разі відмови контрагента виконувати свої зобов’язання.