Адвокат по сімейних справах в Києві

Адвокат по семейным спорам

Незважаючи на те, що Україна за роки своєї незалежності вже досить інтегрувалася в єврозону, адвоката по сімейних справах досі ототожнюють з експертом зі шлюборозлучних процесів. Хоча насправді сфера діяльності адвоката по сімейних справах, або як його ще називають «сімейного адвоката», аж ніяк не обмежується питаннями розірвання шлюбу.
Можливо в цьому питанні досі грає роль наш менталітет, коли громадянин замислюється про лікування вже після того, як патологоанатом видав висновок про смерть. І дійсно, порівняння юриста по сімейних справах з лікарем цілком доречно: адже як і лікар при профілактичному перегляді може виявити зароджується хвороба і вчасно призначити лікування, щоб не допустити сумних наслідків, так і адвокат по сімейних справах здатний надати неоціненну допомогу коли шлюб ще тільки планується .

У європейських і американських фільмах і серіалах можна часто спостерігати, що подружжя з сімейними адвокатами спілкуються мало не як з родичами. Для нас це виглядає трохи дивно: допускати в особисте життя третіх осіб, але для європейців і американців – це норма життя. Для них така людина – дійсно як член сім’ї, якому можна довірити свої секрети, отримати кваліфіковану консультацію, спрогнозувати свої дії і убезпечити себе від негативних наслідків.
У Києві до цієї думки вже повільно приходять. У регіонах же громадяни досі все ще метушаться по сайтам в пошуках юридичної допомоги, коли всі сервізи вже побиті, всі фотографії з весілля порвані, а свідоцтво про шлюб розтоптано чобітьми. У той же час будь-який європеєць або американець спершу передзвонить сімейному адвокату і докладно проконсультується, чи варто взагалі продовжувати скандал, бити сервіз і рвати фотографії. Причому передзвонити своєму адвокату він може і о 2 годині ночі – на то адвокат і сімейний: як друга сім’ї його не соромно потурбувати і вночі.

Але чим ще – і це головне – відрізняється сімейний адвокат в західному розумінні від сімейного адвоката в нашому, – так це тим, що на заході він надає парі свої послуги до самого укладення шлюбу. А саме допомагає майбутньому подружжю грамотно скласти шлюбну угоду, в якому будуть чітко описані всі умови шлюбу, серед яких питання, пов’язані з майном, спільним проживанням, з подружньою невірністю, можливим усиновленням та багато інших. Таким чином, в будущейсемье в більшості випадків навіть не виникає предмета спору: адже все прописано в договорі.

У яких випадках необхідний адвокат у сімейних справах в Україні?

Слідуючи викладеної вище логікою, то залучати адвоката має сенс ще на етапі заручин для укладення шлюбного договору. При цьому не слід вважати, що якщо у нареченого з нареченою ні гроша за душею, то і договір не потрібен зовсім. Протягом наступних років подружжя може обзавестися житлом, зробити в ньому ремонт, купити машину, відкрити власний бізнес, накопичити кошти на депозиті, народити або всиновити дітей … І звичайно ж, наявність договору, який би заздалегідь передбачав можливі шляхи вирішення пов’язаних з цим питань, здатне істотно полегшити їх рішення в майбутньому, не вдаючись до биття сервізів.

Крім того, сімейний адвокат може не раз стати в нагоді подружжю і протягом шлюбу, а саме при:

супроводі угод з придбання квартири, заміського будинку або іншої нерухомості;
оформленні спадщини;
попаданні одним або обома подружжям в ДТП на автомобілі, що знаходяться в загальному сімейному користуванні;
затримання або арешт одного з подружжя;
складанні різної документації;
при організації загального подружнього бізнесу і т.д.

Перелік питань, в яких сімейний адвокат може надати послуги подружній парі занадто великий, щоб уміститися в рамках однієї замітки. Однак важливо відзначити ще одну, мабуть, найважливішу деталь: сімейний адвокат здатний в разі необхідності зберегти шлюб. Не рідкісні випадки, коли після консультації, пари приймали рішення відкласти питання розлучення або ж взагалі відмовлялися від ідеї розлучитися.

Сімейний адвокат в шлюборозлучному процесі

На жаль, за статистикою 4 з 5 шлюбів в Україні розпадаються, а в Києві цей показник вищий, ніж в середньому по Україні. Зрозуміло, подаючи заяву в ЗАГС кожен сподівається, що опиниться серед тих 20%, чий шлюб витримає випробування часом, але жодної надії на це мало. І коли сервізи побиті, фотографії порвані, а надії на збереження відносин вже немає, в справу вступає все той же сімейний адвокат.

Тепер в його завдання входить врегулювання спору, пов’язаного з розділом майна (в тому числі боргів), визначенням розміру аліментів, місцем проживання дітей, позбавленням батьківських прав, встановленням або оскарженням батьківства, оформленням дитини в прийомну сім’ю і багато інших.

Крім того, з огляду на, що розлучення – це все ж великий стрес для обох подружжя і з огляду на, що в багатьох випадках вони не бажають особисто контактувати один з одним, адвокат перебирає на себе роль посередника,

що благотворно впливає на вирішення багатьох питань. Адже докладно обговорювати те чи інше питання з фахівцем набагато ефективніше, ніж на емоціях намагатися довести свою позицію колишньої другій половинці. Коли емоції відходять на другий план, домовитися і прийти до угоди набагато простіше, а наявність такої угоди істотно знижує розмір судових витрат і в рази прискорює процес розлучення.

Переваги звернення до адвоката по сімейних справах при розірванні шлюбу

Навіть коли здається, що сім’я толком нічого нажити не встигла і ділити, здавалося б, нічого, нерідко виявляється, що насправді все навпаки. Адвокатам, які супроводжують шлюборозлучні процеси, нерідко вдається встановити і, головне, довести використання одним із подружжя загального сімейного бюджету на особисті потреби на шкоду інтересам сім’ї в цілому і другого чоловіка зокрема. Це в свою чергу веде до можливості отримання другим чоловіком належної компенсації.

Чи не рідкісними бувають і випадки приховування одним з подружжя реальних розмірів своїх заробітків, які були витрачені на придбання рухомого або нерухомого майна на підставних осіб, наприклад, братів і сестер, батьків або друзів. Бували й випадки накопичення таких коштів на таємних депозитах. Встановлення таких фактів, само собою, веде до збільшення частки обманутого чоловіка.
Серед переваг можна назвати і істотну економію часу при відвідуванні різних інстанцій і державних органів для збору необхідних документів, довідок, доказів і тому подібного. І для багатьох це дійсно важливо, адже починаючи життя «з початку», найменше хочеться займатися справами, що приковують до життя «старої».

Таким чином, можна підсумувати, що на якому б етапі не перебувала ваше сімейне життя, звернення до сімейного адвокату юридичної компанії «Макміллан» дозволить вам вирішити будь-яку проблему юридичного характеру, заощадити час і нерви. А вартість послуг завжди буде незрівнянно нижче можливих втрат при спробах вирішити юридичні питання самостійно.