Адвокат у кримінальних справах у Києві

Незважаючи на демократичні прагнення нашої держави, кількість порушень і зловживань з боку слідчих і судових органів все ще залишається значним. Це дуже згубно позначається на законних правах і інтересах як самих підозрюваних, в число яких часто потрапляють громадяни, які не мають нічого спільного з криміналом, так і інших учасників процесу, таких як потерпілі й свідки. Саме тому якщо ви стали учасником кримінального процесу, рекомендується негайно звернутися за консультацією до адвоката у кримінальних справах.

Юридична компанія «Макміллан» пропонує кваліфіковану допомогу як підозрюваним, так і потерпілим і свідкам. Своєчасне звернення дозволить нашим фахівцям вчасно припиняти будь-які порушення з боку слідчих і судових органів і таким чином захистити ваші законні права та інтереси.

Що робити, якщо було відкрито кримінальне провадження?

Порушення кримінальної справи є стресом не тільки для того, на кого «завели справу», але також і для його близьких. У стресовому стані людина здатна допустити масу помилок, які згодом можуть негативно вплинути на результат справи. Всі пам’ятають фразу з американського кіно: «Все, що ви скажете, може бути використано проти вас». І це дійсно так.
Для того, щоб в стані стресу не наробити критичних помилок, перше, що необхідно зробити підозрюваному або його близьким – це звернутися до адвоката у кримінальних справах. Тільки професіонал з «холодної» головою здатний швидко зорієнтуватися в поточній ситуації і дати точні рекомендації щодо подальших дій. Залежно від того, наскільки швидко розвиваються події, проконсультуватися можна як особисто, так і віддалено.

Консультація в телефонному режимі

Якщо інтерес правоохоронних органів застав вас зненацька і спецназ вже погрожує вибити двері, у вас все одно в запасі є пара хвилин. Витратьте їх на те, щоб зателефонувати кримінальній адвокату з «Макмиллан» і отримати кваліфіковану пораду експерта. Швидка консультація здатна вберегти вас від необдуманих заяв і необачних дій, результатом яких можуть стати несприятливі наслідки.
Запишіть номери телефонів прямо зараз:
Нехай краще вам ніколи не доведеться ними скористатися, ніж один раз їх не виявиться під рукою в критичних момент.

Зустріч з адвокатом по кримінальних справах

Якщо кримінальну справу вже було порушено, має привернути для власного захисту надійного адвоката, який допоможе відстояти законні права та інтереси задовго до розгляду справи в суді або ж взагалі «розвалити справу» так, що воно не дійде до суду.
На стадії досудового розслідування адвокат з підозрюваним спільно розробляють лінію захисту, що дозволяє завчасно врахувати всі нюанси і виявити слабкі місця звинувачення. Підзахисний постійно тримається в курсі стану речей і негайно інформується про всі зміни в ході його справи.
Слід зазначити і те, що сам факт участі адвоката часто змушує правоохоронні органи відмовитися від зловживання службовими повноваженнями, що позитивно впливає на інтереси підозрюваного. Будь-які ж порушення невпинно фіксуються адвокатом і згодом і в майбутньому відіграють на руку його підзахисному.
Крім того, дивлячись в очі адвокату, поліцейський навряд чи зважиться застосувати так звану «паличну систему», яка використовується для підвищення розкриття ще з радянських часів і суть якої полягає в тому, щоб постаратися «пришити» підозрюваному ще кілька кримінальних справ. Відсутність у підозрюваного адвоката – явний сигнал для слідчого скористатися нею.

Адвокат у кримінальних справах: сфера діяльності

Не слід думати, що діяльність кримінального адвоката зводиться виключно до захисту обвинувачених або підозрюваних. Потерпілим і свідкам допомогу часто потрібно не менша. І це цілком закономірно: адже у них також є власні інтереси, які вступають в конфлікт з інтересами обвинувачених.
Відзначимо, що сторона державного обвинувачення зацікавлена ​​лише у винесенні обвинувального вироку, в той час як інтереси потерпілих, в тому числі фінансові, її практично не цікавлять. А в цей же час захист обвинуваченого намагається переконати суд, що потерпілі – ніякі не потерпілі, свідки – не свідок, а збиток – НЕ збиток, а суцільна прибуток.
Це означає, що в умовах, коли права і законні інтереси потерпілих і свідків знаходяться під загрозою, а на сторону державного обвинувачення покладатися безглуздо, захистити може також лише адвокат у кримінальних справах. І чим швидше він буде притягнутий до процесу, тим вище шанси ці інтереси відстояти.

Основні послуги кримінальної адвоката

Перерахувати всі послуги, які може надати кримінальний адвокат – навряд чи можливо, оскільки спектр надзвичайно широкий. Однак в будь-якому випадку кримінальний адвокат юридичної компанії «Макмиллан» допоможе вам в наступному:

  • Проведе аналіз вашої ситуації, вивчить наявні матеріали і об’єктивно визначить перспективи справи, в тому числі ту його частину, що пов’язана з відшкодуванням збитку.
  • Розробить спільну стратегію і складе рекомендації щодо поведінки.
  • Посприяє на всіх слідчих заходах в рамках досудового слідства, а саме буде присутній під час проведення допитів, обшуків, очних ставок, пред’явлення звинувачення і т.д. Простежить за дотриманням слідчих процедур і припинить їх можливим спробам порушити права довірителя, притиснути його інтереси або вчинити будь-які незаконні дії.
  • Проведе паралельне розслідування, в рамках якого самостійно збере необхідні докази і знайде свідків з метою довести невинність або пом’якшити відповідальність довірителя. Часто трапляється, що слідчі не беруть до уваги важливі докази (або навмисно їх не помічають), здатні повернути хід справи, а не рідко вдається знайти і свідків, чиї показання призводять до повного виправдання довірителя.
  • Буде постійно інформувати про поточний стан речей і хід справи. Спільно з довірителем і з його згоди коригувати правову позицію і загальну стратегію в разі потреби.
  • Складе всі необхідні процесуальні документи і подасть їх до відповідних органів. Цей момент особливо важливий, коли справа вимагає різного роду висновків, експертиз тощо
  • Захищатиме права та інтереси довірителя на етапі досудового слідства і в суді. Описати в одному пункті весь арсенал прийомів і вивертів, які дозволяють добиватися в окремих епізодах позитивного ефекту навряд чи можливо в принципі. Тому звернемося до статистики: з більш ніж 270 справ в 28% випадків вдалося уникнути судового розгляду, в 63% – домогтися звільнення задовго до винесення вироку.
  • І, нарешті, відзначимо головне: адвокат додасть почуття захищеності. Адже яким би складним не була справа і яким би безнадійним воно не здавалося на перший погляд, будь-якій людині важливо в першу чергу усвідомлювати, що він не самотній у своїй біді і що поруч є експерт, який стоїть на сторожі його інтересів.


Як знайти адвоката в кримінальній справі?


На сайтах різних адвокатських об’єднань, підприємств, бюро ви незмінно можете зустріти згадка про те, що адвокат захищає закон, стоїть на сторожі справедливості, відстоює ідеали правосуддя. У нашому розумінні це не так. Або не зовсім так. Або зовсім не так. На наш погляд ці оксамитові вислови не мають нічого спільного з дійсністю і з реальним призначенням кримінального адвоката.

Давайте визначимося відразу: якщо людина потребує розради – то йому потрібен психотерапевт, якщо в захисті – то поліцейський, якщо в справедливості – то римська богиня Юстиція.
Але якщо вам потрібно відстояти свої права і інтереси, то перераховані вище персонажі вам навряд чи підійдуть. В такому випадку вам буде потрібно хитре, виверткий і безпринципний втілення дволикого Януса, здатне поставити ваш інтерес вище суспільних уявлень про мораль. Тільки такий персонаж в нашій уяві здатний ефективно захистити клієнта справі, що стосується кримінального злочину.

Існує думка, що кращий адвокат у кримінальних справах – це той, чиї послуги найдорожчі, а ніж послуги дешевше – тим гірше. Однак ця думка в корені невірно. Основним фактором у справі є його складність і «занедбаність». Домогтися позитивного рішення в простій справі можуть нарівні як профі зі світовим ім’ям, так і фахівець, що стоїть на порозі своєї кар’єри. Чи варто платити більше лише за ім’я?

Ще одним поширеним міфом є ​​думка, що старший за віком адвокат має перевагу перед молодим в силу досвіду і життєвої мудрості. Але давайте згадаємо футбольний клуб Фенербахче, який зібрав команду з найдорожчих і досвідчених футболістів. Що в підсумку? – повний провал. А причина проста: відсутність у літніх профі вогника в душі. Якщо для повидавшего види адвоката поразки – не більше, ніж чергова неминучість, яка жодним чином не вплине на його імідж, то для початківця – це принципово неможливий варіант. Саме тому молодий фахівець приділяє своїм справам в рази більше часу і сил, щоб добитися ідеального результату.

Чому наші Довірителі співпрацюють з нами?

У цьому розділі ми хотіли написати те ж саме, що читач вже напевно бачив на сайтах інших юридичних компаній: про нашу компетентність, про цілодобову підтримку, про конфіденційність, про індивідуальний підхід, про помірні ціни … Загалом, полити самих себе сиропом. Але нам здається, що подібного роду реклама буде не досить об’єктивна і взагалі зайва.

Ми схиляємося до думки, що задоволений клієнт не стане ходити по форумах і хвалити свого адвоката; максимум, що він зробить – це при нагоді поділиться його телефоном зі своїм знайомим. А ось незадоволений – дійсно піде по форумам і розповість про недбайливе адвоката всім, закликаючи ніколи до нього не звертатися.
Тому відповідаючи на питання чому за допомогою в кримінальній справі варто звернутися саме до кримінальної адвокату з юридичної компанії «Інвест Престиж», ми висунемо припущення, що в інтернеті відсутні негативні відгуки як про саму компанію, так і про окремі її співробітників. Можливо, саме це є ключовим фактором при виборі.

Як отримати допомогу від юридичної компанії «Макміллан»?

На сайті нашої компанії представлені різні способи зв’язку, які дозволяють оперативно зв’язатися і своєчасно отримати професійну консультацію.

У біди, на відміну від людини, немає робочого графіка з понеділка по п’ятницю, розпорядку дня з 8:30 до 17:00 та обідньої перерви з 13:00 до 14:00. Вона завжди приходить раптово тоді, коли її не чекаєш. Іноді вона приходить пізно вночі в свято або вихідний. Саме тому пожежна служба працює цілодобово; якщо це було не так, то вигоріла б половина України.

Адвокат у кримінальних справах в цьому сенсі мало відрізняється від пожежного: в разі тривоги його завдання надати своєчасну допомогу в будь-який час дня і ночі, поки «полум’я” не розбушувалося. Тому запишіть номери прямо зараз: якщо трапиться біда, то часу на те, щоб в паніці шукати адвоката в інтернеті, може не виявитися.
Сервіс «Зворотній дзвінок». Коли на мобільному телефоні немає грошей або мобільного взагалі немає, а під рукою лише стаціонарний телефон з відключеною «8», скористайтеся цією послугою. Адвокат у кримінальних справах передзвонить вам на вказаний в формі номер протягом 30-40 секунд.

Якщо на додаток до звернення за консультацією існує необхідність переслати відскановані документи, зображення або інші файли, електронна пошта дозволить вам це зробити.

Контактна форма сайту. Це ще один спосіб зв’язатися з нами. Залишені на сайті запити постійно відстежуються нашими фахівцями, які при його отриманні оперативно зв’язуються з вами.
Офіс. Ми вважаємо, що особисте спілкування є найкращим способом докладно обговорити будь-яку проблему. Якщо ви бажаєте безпосередньо відвідати офіс, то до ваших послуг докладна карта з описом способів дістатися. Однак попередньо має сенс записатися на прийом, оскільки в разі раптового візиту може виявитися, що адвокат зайнятий іншим кримінальною справою.

Головне правило захисту

Як післямови ще раз почеркнём: як і під час пожежі, при початку кримінального переслідування найціннішим ресурсом є час. Зволікання викликом адвоката рівносильно зволікання з викликом пожежних. В абсолютній більшості випадків рішення суду буває не на користь обвинуваченого лише тому, що допомога кримінальної адвоката прийшла надто пізно.
Головне правило захисту – негайно телефонувати адвокату, як тільки ви дізналися про початок кримінального переслідування.