Автоюрист, Юрист по ДТП в Києві

Автоюрист, адвокат по ДТП

Безліч друкованих видань та інтернет ресурсів призводять найбільш необхідні на їхню думку юрист по ДТП Київ – поради як правильно вчинити при виникненні події. Такі поради, безумовно, гарні і використовуються лише в тому в житті ви, потрапивши вперше в ДТП, не пригадаєте ці поради. З цього ми хочемо порадити єдине:

Потрапивши в ДТП – не виходячи з автомобіля – зателефонуйте своєму юристу!

Саме юридична консультація Автоюрист по ДТП і страхової адвокат підкажуть єдине вірну лінію поведінки. Решта дії Ви зробите вже будучи обізнаним про можливі «плюсах і мінусах» ситуації, в якій Ви перебуваєте.

Загальновідомо, що ДТП призводять до загибелі і травм, завдають значної матеріальної шкоди. Єдиної причини такого явища Автоюрист вважає, що не існує, але однією з головних можна сміливо назвати недостатньо високий рівень професійної підготовки водіїв, в тому числі теоретичної підготовки та перевірки знань Правил дорожнього руху.
Саме причин ДТП, юрист по ДТП Київ і страхової адвокат необхідно приділяти особливу увагу питанням їх попередження при вивченні Правил дорожнього руху, основ експлуатації транспортного засобу, шліфувати навички під час практичного водіння автомобіля.

Хотіли б приділити трохи уваги розгляду типових дорожніх ситуацій, при яких дуже часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди та потрібна допомога Автоюрист або страхової адвокат.
Що називається дорожньо-транспортною пригодою? Загальновідомо, в тому числі і юрист по ДТП що дорожньо-транспортною пригодою вважається подія, що виникло за участю хоча б одного механічного транспортного засобу, що перебуває в русі, якщо при цьому загинули або поранені люди, або пошкоджені транспортні засоби, або є інші матеріальні збитки. Саме наслідки є незмінним атрибутом ДТП, вважає Автоюрист Київ.

Як класифікуються дорожньо-транспортні пригоди?

  • зіткнення;
  • перевертання;
  • Наїзд на перешкоду;
  • Наїзд на пішохода;
  • Наїзд на велосипедиста;
  • Наїзд на стояче транспортний засіб;
  • Наїзд на гужовий транспорт;
  • Наїзд на тварин;
  • Падіння пасажира;
  • Інші події.

Причинами дорожньо-транспортних пригод юрист по ДТП Київ вважає:

Причини ДТП, що виникають при несправності автомобілів: Дефекти систем автомобіля. Гальмівної системи. Рульового управління. Шин. Приладів освітлення. Ходової частини. Інших елементів.

Причини ДТП, що виникають із-за дорожніх умов:

слизьке покриття. Нерівне покриття. Недостатня ширина. Незадовільний стан узбіч. Відсутність тротуарів. Пішохідних доріжок. Відсутність огорожі. Недостатнє освітлення. Звуження проїзної частини дорожніми машинами. Будівельними матеріалами та іншими предметами. Відсутність знаків в необхідних місцях. Неналежне утримання доріг в зимовий період. Інші дорожні умови.

Причини ДТП, що виникли з вини водіїв:

Управління транспортом в нетверезому стані. Перевищення швидкості руху. Виїзд на зустрічну смугу, свідоме порушення правил проїзду перехресть. Обгону. Неправильний вибір дистанції.

Розгляд типових ситуацій, які призводять до дорожньо-транспортних пригод. Порушення, при яких Вам буде потрібна допомога Автоюрист.

Розбір дорожньо-транспортних ситуацій при обгоні

Транспортний засіб, що рухається попереду, створює “сліпу” зону, яка поза увагою водія залишає не тільки зустрічні, але і попутні транспортні засоби. У такій ситуації авто адвокат вважає доцільно збільшити дистанцію, щоб водій мав змогу бачити дорогу попереду себе подалі.
Автоюрист Києва попереджає, що так званий обгін “слідом”, коли два або більше транспортних засоби одночасно починають здійснювати обгін. Це вкрай небезпечно, особливо, якщо першим рухається великогабаритний автомобіль закриває огляд дороги. Не можна здійснювати обгін на поворотах, в кінці підйому, при обмеженій оглядовості. Огляд дороги обмежений також чагарником, що росте вздовж дороги.
Небезпечно передчасне і різке завершення обгону внаслідок помилки в оцінці відносної швидкості руху або різкого повороту керма ( “підрізної” обгін).

Розбір дорожньо-транспортних ситуацій під час руху в транспортному потоці

Небезпечна ситуація звертає увагу юрист по ДТП, в якій водій, що рухається попереду, пізно включив поворот направо і різко загальмував, а водій автомобіля, який рухався за ним, через недотримання безпечної дистанції не встиг уникнути наїзду.
Раптовий виїзд (маневр) з однієї смуги на іншу. Під час перешикування треба обов’язково включати попереджувальний сигнал перед виїздом із займаного ряду, а також пропустити транспортний засіб рухається в попутному напрямку.

Розбір дорожньо-транспортних ситуацій під час проїзду пішохідних переходів

Юрист по ДТП звертають Вашу увагу, що неправильна траєкторія об’їзду пішохода при закінченні ним переходу може спричинити серйозні наслідки.

Небезпечне випередження перед пішохідним переходом транспортного засобу, який уповільнив рух або зупинився.
Перехід проїжджої частини дороги у невстановлених місцях. Такими місцями є переважно зупинки маршрутних транспортних засобів, кіоски, магазини.

Розбір дорожньо-транспортних ситуацій на початку руху, при поворотах
При в’їзді і виїзді з поворотів (проїздів) можливі небезпечні типові ситуації, пов’язані з обмеженою оглядовістю чи невмінням правильно визначити безпечний інтервал в транспортному потоці.
Типові небезпечні ситуації при проходження поворотів виникають внаслідок обмеженої оглядовості, перевищення швидкості при різкому гальмуванні.

В області законодавства у сфері Правил дорожнього руху правова допомога, а також юридичне обслуговування надаються за такими напрямками:

✓ виїзд на місце ДТП, проведення необхідних дій, збір інформації, складання документів;
✓ складання європротоколу;
✓ юридична консультація і послуги Автоюрист
✓ оскарження дій / бездіяльності суб’єкта владних повноважень (інспектора Державтоінспекції), представництво в суді;
✓ представництво в органі Державтоінспекції (дізнання, досудове слідство);
✓ представництво інтересів учасника ДТП в суді першої інстанції при залученні до відповідальності у справі про правопорушення згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення;
✓ оспорювання постанови суду про адміністративне правопорушення в апеляційному порядку;
✓ оскарження постанови за нововиявленими обставинами;
✓ обопільна вина, визначення ступеня провини учасника ДТП (судовий спір);
✓ організації експертиз автомобіля і потерпілого для визначення розміру збитку, механізму дорожньо-транспортної пригоди, а також інших досліджень із застосуванням методу комп’ютерного моделювання;
✓ звернення до винуватця з вимогою стягнення матеріального / моральної шкоди в досудовому порядку;
✓ звернення до винуватця з вимогою стягнення матеріального / моральної шкоди в судовому порядку;
✓ кримінальна відповідальність внаслідок ДТП.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: ЗАПИТАЙТЕ ЮРИСТУ ПРЯМО ЗАРАЗ!