ГРОШОВІ СУПЕРЕЧКИ

Якби всі контрагенти завжди належним чином виконували свої зобов’язання за договорами, господарські суди канули б у лету. На жаль, будь-який бізнесмен рано чи пізно стикається з тим, що його партнери не можуть належним чином розрахуватися відповідно до умов контракту. Борги контрагентів ростуть – бізнесмен зазнає збитків.
Найбільш розумний вихід з ситуації, що склалася – звернутися до експертів щодо стягнення заборгованості та штрафів.

Вартість їхніх послуг завжди виявиться незрівнянно меншою, ніж сума заборгованості та відсотків, що набігли штрафів.
Значний досвід адвокатів юридичної компанії «МАКМИЛЛАН» в боргових справах дозволить швидко і ефективно отримати належні кошти. Іноді цього можна досягти навіть уникнувши судового розгляду і заощадивши час: юридично грамотно складена претензія з повним розрахунком суми боргу, штрафних санкцій за поточну прострочення і за кожний наступний день часто дозволяє спонукати боржника знайти необхідну суму.

Якщо ж переговори не призводять до бажаного результату, то адвокат по господарських спорах складе і подасть в суд позовну заяву. Зрозуміло, на стороні відповідача також виступлять юристи, в арсеналі яких буде матися ряд інструментів за допомогою яких вони можуть спробувати затягти судовий процес на тривалий час. Однак, в арсеналі адвокатів по стягненню заборгованості і штрафів юридичної компанії «Макмиллан» є засоби протидії такій тактиці.

наприклад:

  • організація мітингів з метою припинити затягування процесу;
  • залучення засобів масової інформації для висвітлення процесу;
  • клопотання про забезпечення позову шляхом арешту майна боржника;
  • подача заяв про накладення штрафів і т.д.

Крім того, адвокат посприяє якнайшвидшому виконанню рішення суду. Адже отримати рішення – це лише пів справи. Друга половина – це спонукати неповоротку машину державної виконавчої служби належним чином виконати вступило в силу рішення.

Таким чином, довіривши професіоналам стягнути заборгованість з недбайливих контрагентів, ви можете бути впевнені, що ваші гроші повернуться до вас.