Семейное право и процесс

Компанія Macmillan надають свою допомогу в сфері сімейних правовідносин.

Наша компанія допомагає в юридичному регулюванні взаємовідносин будь-якої складності між людьми, пов’язаними сімейним спорідненістю.

 

Питання сімейних спорів може торкнутися кожного з нас, це і є основна його відмінність від інших правовідносин. Важливо відзначити, що сімейний адвокат повинен мати певні навички психолога, адже дані суперечки завжди супроводжуються емоціями і переживаннями клієнтів. Незважаючи на те, яке питання знаходиться на розгляді у адвоката: поділ майна, розлучення подружжя, укладення шлюбного контракту, в першу чергу, сімейна суперечка це про етичність і мораль, а правові моменти відходять на другий план.

Сімейний адвокат – це юрист, який є експертом в сімейному праві, має суттєвий досвід в даній галузі і ліцензію адвоката.

У цивільній сфері права сімейні суперечки одні з найбільш поширених. Експерта в цьому напрямку можуть називати різним способом, але його назва нічого не змінює, суть залишається все та ж. Це людина, яка зможе надати допомогу для Вас в сімейному справі при появі такої необхідності.

Сімейний адвокат може Вам допомогти в наступних питаннях:

оформлення розлучення;
розробка шлюбного контракту;
здійснення справедливого розподілу майна;
вирішення питання невиплачених аліментів;
визначення для дитини місця проживання;
виїзд в іншу країну неповнолітньої дитини без надання згоди одного з батьків;

Не замислюючись, а чи потрібно Вам це, зверніться за консультацією до юриста з сімейного права, він пояснить які права Ви маєте і як краще вчинити в ситуації, що склалася для отримання бажаного результату.

Розглянемо більш докладно питання, в яких може бути корисний Вам адвокат.

Оформлення розлучення. Важливу роль при розлученні грають такі ситуації: згода обох подружжя на оформлення розлучення, наявність дітей в сім’ї, суперечка щодо того з ким буде жити дитина, поділ спільного майна.

Питання аліментів. Згідно із законодавством України, батьки повинні утримувати свою дитину, поки він не стане повнолітнім. Не залежно від того, чи будуть батьки розписані, кожен з них має борг забезпечувати дитину, і по суті, дане питання не пов’язаний з розірванням шлюбу. У разі коли в свідоцтві про народження фігурують батько і мати, право на виплату аліментів з’являється автоматично. Той з батьків, який виплачує аліменти, а також той з батьків, з яким було призначено право турботи за дитиною, повинні брати участь у всіх необхідних витратах для дитини (хвороба, неправильний розвиток і т.п.).

Розділ майна у разі розлучення. Поділ спільно нажитого майна в шлюбі можна проводити не тільки в разі розлучення подружжя, а й в той час поки шлюб ще існує. Виділяють два порядки щодо розділу майна: судовий і добровільний.

Добровільний можна застосувати в разі, коли подружжя зуміли домовитися і прийти до спільної думки про частинах розділяється майна.

Але в разі, якщо виникає суперечка щодо спільного майна, способу його поділу, то в такому випадку можливий тільки судовий порядок. У суді буде визначено частку подружжя на їх майно, буде визначено спосіб розділу, який буде відповідати встановленим часткам. В першу чергу, згідно із законодавчим правом України, суд буде покладатися на те, що частки подружжя повинні бути рівними. Але існують причини, які будуть винятком для цього правила. Наприклад, відсутність заробітку одного з подружжя через хворобу, догляду за дитиною тощо Також, в національному законодавстві, існує два винятки поділу майна в рівному обсязі. Таке можливо у випадках, якщо один з подружжя приховував своє майно, здійснив його пошкодження, не турбувався про матеріальне забезпечення своєї родини. Другий виняток це те, що буде враховано додатково, з ким будуть проживати неповнолітні діти, чи достатньо їм суми виплачуються аліментів для їх повноцінного забезпечення. У підсумку, суд має можливість, як збільшити, так і зменшити частину майна одного з подружжя.

Не підлягає розділу майно:

було придбано до укладення шлюбу;
отримано в спадщину;
отримано як подарунок;
житло, приватизоване в процесі шлюбу;
земельну ділянку, приватизований в процесі шлюбу.

Але слід зазначити, якщо майно, яке було придбано до шлюбу, за його час значно збільшило свою цінність, через фінансові / трудових витрат одного з подружжя, воно може бути віднесено до спільного.

Шлюбний договір. Укласти шлюбний контракт, згідно із законодавством України, можна тільки в разі, якщо Ви вже здійснили подачу заяви для реєстрації шлюбу або вже знаходитеся в шлюбі. Варто відзначити, що якщо шлюбний контракт був підписаний ще до реєстрації, то вступить він в силу, тільки після здійснення даної реєстрації. Коли подружжя вирішило підписати договір в процесі шлюбу, то він буде правомірним відразу після його укладення у нотаріуса.Особистісні взаємини між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми шлюбний контракт регулювати не може. Також, він не поширюється на права дитини і не має права залишити чоловіка в абсолютно невигідному фінансове становище.

Команда співробітників компанії MACMILLAN надасть для Вас професійну правову допомогу і кращі шляхи вирішення Ваших питань. При зверненні до нас Ви не залишитеся без відповідей на питання, юристи сімейного права компанії MACMILLAN, гарантують також ставлення з розумінням до Вашої проблеми.

Відзначимо, що у нас є можливість консультувати Вас в режимі онлайн, для швидкого вирішення Вашої проблеми.

 

У якій би безвихідній і складної ситуації ви не були, зв’яжіться з нами, і ми обов’язково Вам допоможемо! Тому що, впевнено заявляємо: “Безвихідних ситуацій не буває!”

 

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ – ПОСЛУГИ АДВОКАТА НАШІ ОФІСИ КИЇВ ХАРКІВ ЗАПОРІЖЖЯ ДНІПРО ОДЕСА Вініцій ЛЬВІВ Покровському

Получить бесплатную консультацию

  или Звоните на: +38(098) 087-67-67

  CERTIFICATION OF

  Certification logo
  Certification logo
  Certification logo
  Certification logo

  ad image