ЮРИСТ З НЕРУХОМОСТІ

Юрист по недвижимости

Здавалося б, навіщо потрібен адвокат або досвідчений юрист з нерухомості в нотаріальній конторі, якщо там сидить ліцензований юрист з багатою практикою? Але це лише на перший погляд. Насправді супровід угод у нотаріуса – це дуже поширена практика.

Вся справа в тому, що нотаріус лише запевняє викладену на папері волю сторін. Ще раз – викладену на папері. А справжня воля може дещо відрізнятися від того, що написано сухим і заплутаним юридичною мовою. І випадки, коли не зовсім чесні на руку люди намагаються закласти в договір масу підводних каменів – аж ніяк не рідкісні.
З нотаріуса ж нічого не візьмеш – він задавав вам питання, чи відповідає написане вашої реальної волі? Ставив. Ви відповіли, що відповідає? Відповіли. Доводити згодом в суді, що ви не зрозуміли суть підпункту д) пункту 17 розділу 2 частини 6 глави 11 додатки №4, і зовсім не бажали цього – завдання аж ніяк не тривіальна. І щоб не залишитися згодом у «розбитого корита», а бути впевненим, що викладене на папері в точності відповідає вашій реальній волі, має сенс замовити супровід угод у нотаріуса. Ця послуга завжди буде в рази дешевше можливих фінансових втрат в майбутньому.

Звернувшись за допомогою до експертів в сфері нотаріату юридичної компанії «Інвест Престиж», ви отримаєте:
Спокій. Завдяки ретельному вивченню всіх положень договору нашим експертом, ви будете впевнені, що він виявив всі можливі «підводні камені», які містить договір. На відміну від нотаріуса, наш експерт рекомендуватиме відмовитися від підписання договору, якщо його текст не відповідає вашій реальній волі, а також запропонує власний варіант викладу, який в точності відповідатиме вашим побажанням.
Економію коштів. Сплативши супровід угоди в нотаріуса, ви можете бути абсолютно впевнені, що договір складений коректно з юридичної точки зору і не містить різночитань, здатних привести до різних трактувань і, відповідно, судових спорів, які в кращому випадку мають на увазі додаткові судові витрати, а в гіршому серйозні фінансові втрати.

Доручаючи супровід угоди в нотаріуса юристу по нерухомості, ви можете бути впевнені, що в майбутньому на вас не зваляться неприємності через виконання її умов. Справедливо вважається, що укладені у нотаріуса, коли поруч є присутнім юрист з нерухомості, є більш «юридично захищеними», ніж ті, на укладення яких його не запросили. Це обумовлено тим, що одна зі сторін може навмисно намагатися ввести в оману іншу сторону, при цьому для нотаріуса така поведінка однієї зі сторін може бути далеко не завжди очевидним.
Виходячи з викладеного, можна зробити висновок, що для того, щоб гарантовано можливих неприємних наслідків від укладення небажаного договору, має сенс звернутися за допомогою до експертів юридичної компанії «Макміллан».