Послуги Бухгалтера

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ КИЇВ
СУПРОВІД ТА ВЕДЕННЯ СПД ФОП (ФОП) ТОВ (ТОВ)
ЗВІТИ ДЛЯ ПОДАТКОВОЇ
ПОСЛУГИ ПРОФЕСІЙНОГО БУХГАЛТЕРА

КОМПЛЕКС БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ:

Компанія Macmillan реалізує широкий перелік бухгалтерських послуг в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Вінниці, Покровське. Фахівці компанії якісно і в строк виконають разові консультації, допоможуть у заповненні документів, візьмуть на себе повне цілорічне ведення фінансової звітності по Вашому бізнесу та багато іншого.

Комплексне бухгалтерське обслуговування включає:

✓ нарахування заробітних плат всім оформленим співробітникам;

✓ реалізація контролю, підготовки та здачі звітності; ✓ відновлення обліку;

✓ налагодження системи обліку; ✓ реалізація облікової політики;

✓ ВЕД.Оказаніе бухгалтерських послуг в Харкові

До початку співпраці наші співробітники формують картину підприємства: обсяги первинного документообігу, число співробітників в штаті, система оподаткування. Після цього укладається договір на надання бухгалтерських послуг. Якщо бізнес тільки починає свій шлях, то можна звернутися за допомогою до юристів компанії Macmillan, які допоможуть зареєструвати підприємство. Крім цього, для того, щоб здавати щомісячну і щоквартальну звітність, необхідно створити електронний цифровий підпис, яку можна генерувати безпосередньо в нашому офісі, тому що наша компанія – партнер ДП ДІЯ в Харківській області. Після укладення договору на бухгалтерські послуги, наші фахівці надають послуги відповідно до запитів клієнта. Крім фундаментальної теоретичної підготовки, професіонали нашої компанії мають величезний практичний досвід ведення бухгалтерського документообігу в успішних компаніях, які і сьогодні продовжують користуватися нашими послугами. Звернення саме в нашу компанію дає Вам незаперечні переваги: ​​надає кваліфіковану допомогу ціла команда, в якій працюють юристи, бухгалтера, кадровики, менеджери і IT-фахівці, націлені на результат!

ПЕРЕВАГИ АУТСОРСИНГУ

ЕКОНОМІЯ. Спробуємо підрахувати витрати підприємства на одну штатну одиницю, а саме – на офіційно прийнятого на роботу бухгалтера; додамо до його заробітної плати податки, відпускні та, з високою ймовірністю, лікарняні. В результаті отримуємо значну суму! Співпраця з компанією Macmillan – це можливість платити виключно за виконані роботи! Ми впевнено можемо стверджувати, що вартість бухгалтерських послуг в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Вінниці, Покровське, що надаються нашими співробітниками, одна з найбільш прийнятних на ринку подібних послуг.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Вам не доведеться думати де знайти заміну штатному бухгалтеру поки він гріється на пляжі під час відпустки або лежить в лікарні, так як відтепер Ваш бухгалтер – це компанія Macmillan

НАДІЙНІСТЬ

Ми гарантуємо конфіденційність будь-яких наданих нашим фахівцям Вами даних. Всі дії завчасно обумовлюються і прописуються в договорі до початку надання бухгалтерських послуг. Відхилення від прописаних умов в договорі для наших співробітників – заборонено!

ТУРБОТА

Ми цінуємо кожного клієнта, докладаємо максимальну кількість зусиль і навіть більше для того, щоб досягти позитивних результатів для Вашого бізнесу. Ми завжди йдемо на компроміс, розуміючи, що не всі мають багато вільного часу, саме тому наші фахівці не залишають робочих місць навіть пізніми вечорами, поки не надамо консультації всім бажаючим. Якщо Ви потребуєте компетентних і якісних послуг бухгалтера, то ми забезпечимо це. Звертайтеся і ми зможемо допомогти Вам у вирішенні навіть найскладніших питань!