РЕЄСТРАЦІЯ, ЛІКВІДАЦІЯ БІЗНЕСУ

Юридична компанія «МАКМІЛЛАН» надає ряд юридичних послуг, в тому числі і спрямованих на реєстрацію різних форм підприємницької діяльності та узаконення нерухомості. Відзначимо, що всі процедури, спрямовані на реєстрацію підприємств Києва, повинні здійснюватися в суворій відповідності з чинною законодавчою базою України. З цієї причини реєстрація СПД або підприємств в нашому місті вимагає залучення фахівців і відповідного юридичного супроводу на всіх етапах. Нашими фахівці, допоможуть з реєстрацією будь-яких форм бізнесу на найбільш високому, професійному рівні.

Ми з радістю допоможемо вам з вибором найбільш правильною, форми підприємницької діяльності, а також надамо грамотну консультацію по супутнім питань, пов’язаних з оподаткуванням. Як правило на першому етапі відбувається визначення назви, форми власності, юридичної адреси, кількість засновників, розмір інсталяційного капіталу вашої фірми і власне вид економічної діяльності. Далі готується повний пакет документом для самого процесу реєстрації підприємства в Києві, і подальшої передачі до відповідних державних органів.

Одним словом, юридична компанія «МАКМІЛЛАН» надає для вас ряд таких послуг як: реєстрація підприємств в Києві, а також реєстрація спд в Києві. Дані види спрямовані на роботу з приватними особами та суб’єктами господарювання будь-якої з форм. Ми допоможемо вам у реєстрації підприємств будь-якого рівня, забезпечимо індивідуальний, але в той же час і максимально грамотний підхід. Надамо всі належні види юридичного супроводу. Зробимо все це в комплексі і в необхідний термін. Починаючи від безпосередньої реєстрації в необхідних інстанціях і закінчуючи передачею готових документів замовнику.

Ви бажаєте скористатися послугою ліквідація бізнесу?

Варто зазначити, що процес ліквідації є досить копіткою, складним і тривалим за часом, передбачає багато спілкування з представниками державних органів, виділення часу на численні черги.
Ми пропонуємо Вам заощадити Ваш час і нерви і звернутися до нас. Наша компанія має значний досвід у наданні послуг з ліквідації суб’єктів господарської діяльності.

Види ліквідацій бізнесу:

 • «Добровільна» ліквідація
  Цей варіант найбільш економний для Вас. Його можна застосовувати при відсутності проблем з веденням бухгалтерського обліку і якщо Ви вчасно подавали фінансову звітність. Дана процедура здійснюється за рішенням власників або засновників.
 • «Термінова ліквідація»
  Назва умовна. Цей варіант може бути використаний, якщо Ви є засновником підприємства і Вам необхідно якнайшвидше розірвати всі юридичні зв’язку з підприємством, яке ліквідується. Йдеться про заміну засновника Вашого підприємства шляхом реєстрації змін до статутних документах підприємства.
 • Ліквідація «боржників»
  Застосовується при наявності кредиторської заборгованості. Цей варіант ліквідації здійснюється через процедуру банкрутства.

Банкротство- визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Всі процедури ліквідації здійснюються абсолютно законно і в суворій відповідності до чинного законодавства

Наші послуги:

 • Ліквідація фізичної особи-підприємця (ФОП) за власною ініціативою
 • Ліквідація юридичної особи за ініціативою власника
 • Примусова ліквідація юридичної особи через банкрутство
 • Примусова ліквідація фізичної особи – підприємця (ФОП) через банкрутство
 • Ліквідація громадської організації
 • Ліквідація політичної партії