СТРАХОВІ СУПЕРЕЧКИ

Страхування в нашій країні більше нагадує лотерею, ніж, власне, страхування. Щасливий громадянин купує поліс і, якщо страховий випадок настане, з інтересом чекає: виграє його поліс страхову виплату чи ні. При цьому лотерея набагато більш передбачувана: ймовірність виграшу відома заздалегідь, а от імовірність отримання страхової виплати визначити неможливо в принципі.

Справа в тому, що в Україні страхові компанії заробляють не стільки за рахунок залучення клієнтів, скільки за рахунок невиплат страховок. З цією метою будь-яка поважаюча себе страхова компанія містить цілий штат експертів, в чиє завдання входить виявити найменші неточності, з метою обгрунтувати відмову.
А такі неточності трапляються часто-густо, адже громадянин часто не знає всієї таємниці цього бізнесу, необачно розраховуючи на чесність страховиків. І, відповідно, часто не замислюється над тим, як себе вести, якщо стався страховий випадок. Тому при настанні такого, якщо, звичайно, є бажання отримати страховку, необхідно скористатися допомогою адвоката.

Завдання адвоката або юриста по страховим спорам
Перш за все зазначимо, що завдання адвоката або юриста по страхових спорах – це в першу чергу не допустити виникнення самого спору.
В ідеалі, адвоката або юриста слід залучити ще на етапі укладання договору, щоб він виявив підводні камені. Не будучи заангажованим в питанні вибору страхової компанії, адвокат або юрист розкриє клієнтові всю таємницю договору і дасть експертну раду, чи варто його підписувати, або ж має сенс пошукати більш вигідні умови.
Якщо ж адвокат або адвокат не був притягнутий до процесу підписання, то наступний момент, коли варто до нього будь-що-будь звернутися – це момент настання страхового випадку. Але не через годину після події, і не на наступний день, а не забарилася: адвокат або юрист повинен проконтролювати, щоб всі супутні документи були складені посадовими особами правильно, без помилок і описок, і в повному комплекті. Тільки це дозволить заздалегідь покласти край спробам страховика відшукати привід для відмови.

Допомога експертів юридичної компанії «МАКМИЛЛАН»

Якщо так сталося, що адвокат іліюріст які раніше не притягувався, а суперечка вже виник, все ще є певні шанси відстояти свої інтереси і отримати компенсацію в повному обсязі і у встановлені терміни. Однак, зрозуміло, тут без допомоги свого адвоката не обійтися в принципі, оскільки на стороні юридичної компанії виступлять не менше кваліфіковані юристи, зарплата яких безпосередньо залежить від того, чи змогли вони відстояти інтереси страховика і домогтися визнання законності відмови у виплаті.
Досвід кожного з наших експертів в страхових спорах становить не менше 10 років і за цей час сумарно вдалося домогтися відшкодування понад 3 400 000 гривень, а число перемог від загальної кількості справ в середньому становить 83%.

Послуги наших адвокатів і юристів

Фахівці юридичної компанії «МАКМИЛЛАН» можуть надати вам такі послуги:

  • забезпечити юридичний супровід укладення договору страхування;
  • проконтролювати точність, правильність і повноту складання посадовими особами документів з юридичної точки зору;
  • проконсультувати з усіх питань, пов’язаних з настанням страхового випадку;
  • зібрати всі необхідні докази, які допоможуть зміцнити правову позицію;
  • виявити порушення з боку страховика і підготувати правові аргументи;
  • представити ваші інтереси на переговорах зі страховою компанією, а в разі, якщо консенсусу не було досягнуто – то в суді;
  • підготувати та подати всі необхідні документи, пов’язані з судовим розглядом.

Пам’ятайте головне: пожежу легше і дешевше попередити, ніж загасити. Чим раніше ви звернетеся до адвоката або досвідченому юристу – тим вище ймовірність отримати страховку цілком і повністю.