ЗЕМЕЛЬНІ СУПЕРЕЧКИ

Земельные споры

Суперечки навколо землі виникають все частіше і частіше. Ймовірно, це пов’язано з тим, що люди починають поступово усвідомлювати, що реальна вартість земельної ділянки в десятки разів перевищує так звану «нормативну вартість», в яку її оцінило держава.

Повний бардак, що твориться в земельних фонді, прямо відбивається на правах і інтересах українців. Те дві ділянки «залізли» один на одного, то проходить за документами ділянка в 1 га в реальності не вміщується на десяти сотках, то що належить громадянинові земля виявляється чиєюсь ще, то надів виявляється посеред озера … Всіляких курйозів не перелічити. Але ось власникам аж ніяк не до сміху.
Не до сміху і суддям, розбиратися земельні справи. Два вагони законодавчих актів, три вози підзаконних нормативних актів та ще тележечкі постанов Пленуму ВСУ, які дружно суперечать як один одному, так і часто самим собі. Питання лише в тому, чим в кінцевому підсумку буде керуватися суддя при ухваленні рішення.

Завдання адвоката або досвідченого юриста по земельних справах
У ситуації, що склалася, головне завдання адвоката або юриста – це переконати суд застосувати в конкретній справі саме ту правову норму, застосування якої позитивно позначиться на інтересах клієнта. І завдання це аж ніяк нетривіальна.
Як правило, в парадоксальних справах судді намагаються шукати «золоту середину». Якщо дві ділянки «залазять» один на одного – відрізати по шматочку від обох. Ймовірно, це справедливо, але ж як ми багато разів відзначали, ми бачимо завдання адвоката юридичної компанії «Інвест Престиж» не в тому, щоб він допоміг досягти справедливості, а в тому, щоб відстояти інтереси клієнта.

В активі експертів по земельному праву нашої юридичної компанії понад 150 перемог, коли вдалося цілком і повністю відстояти заповітні сотки, не допустивши «відрізання», «стискуванні», «переносів» і тому подібних невигідних рішень.

Допомога в земельних спорах

З метою досягти бажаного результату, адвокат або юрист компанії «Інвест Престиж» допоможе вам в наступному:

вивчить всі матеріали справи і з високою точністю передбачить ймовірний результат;
проконсультує з усіх пов’язаних зі справою земельних питань;
сформує стратегію ведення справи;
запросить в державних органах необхідні документи, організовує проведення експертиз;
в разі необхідності виїде на місцевість;
підготує позов або ж заперечення на чуже позовну заяву або зустрічний позов;
підготує повний пакет усіх необхідних процесуальних документів;
виступить в суді в якості представника ваших інтересів;
при необхідності оскаржить судове рішення у вищих інстанціях;
проконтролює роботу державних виконавців по виконанню судового рішення.
Так що, не чекайте, Ви вже зараз можете звернутися за допомогою або отримати оперативну безкоштовну консультацію.